Tantec plazmové ošetření poskytuje lepší přilnavost a zvýšenou rychlost linky

Zákazník

Ducab jako jeden z největších výrobních podniků v Emirátech, poskytuje světová řešení pro globální energetický sektor.
Od roku 1979 společnost expandovala ze svých domácích trhů a nyní působí ve 45 zemích na Středním východě, v Africe, Asii, Austrálii, Evropě a Americe.
S rostoucím zaměřením na obnovitelné zdroje, společnost vyrábí moderní měděné a hliníkové dráty a kabely jako součást komplexního energetického řešení.

Výzva

Povrchovou úpravou solárního kabelu Ducab chtěli zlepšit přilnavost a kvalitu potisku. Kromě zlepšení potisku na povrchu kabelu měl Ducab také požadavek na zvýšení produktivity, aby uspokojil poptávku trhu. Nakonec dosáhl 225% zlepšení s předúpravou plazmou.

Technika

Systémy plazmového ošetření Tantec poskytují značnou flexibilitu při ošetření široké škály druhů materiálů používaných v průmyslu kabelů a drátů a je kritickým procesem při řešení problémů s adhezí.
Plazmová předúprava Tantec upraví kabely a dráty po celé jejich délce s vynikajícím výsledkem. Plazmové ošetření povrchu chemicky zdrsní povrch a umožní mu přijmout inkoust. Výsledný tisk je pak daleko odolnější a kvalitnější.

Řešení

Ducab se rozhodl investovat do PlasmaTEC-X společnosti Tantec. S tímto řešením Ducab dosáhl vylepšené adheze a zvýšení rychlosti původní linky.
Použití plazmové předúpravy Tantec mělo skvělý výsledek.
„Implementace byla fantastická a jednotka pro plazmovou předúpravu je velmi kompaktní a velmi jednoduchá na obsluhu a údžbu“, říká Deepak Dattatraya, Ducab.


Máte nějaký dotaz? Napište nám a my se Vám co nejdříve ozveme.

    Důležitá zpráva: Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.