Předúprava povrchů koronou a plazmou - Tantec

Tantec Česká republika. Předúprava povrchů Koronou a předúprava povrchů Plazmou

Naše firma Meritage s.r.o. je výhradním zástupcem pro firmu Tantec – předúprava povrchů Koronou a předúprava povrchů Plazmou.

Máme vlastní zázemí s  výrobním, distribučním a předváděcím centrem v Sedlčanech.

Technologické dny každou středu! Kňovice 116, 264 01 Sedlčany

(předvedeme Vám předúpravu povrchu koronou, plazmou, ožeh plamenem, tamponový tisk a veškeré příslušenství)

Pokud vás zajímá předúprava povrchů Koronou nebo předúprava povrchů Plazmou a zvažujete její využití pro vaše projekty? Pořádáme speciální technologické dny, kdy po domluvě navštívíte naše výrobní a předváděcí centrum v Sedlčanech.

 

Ošetříme každý povrch!

 

Tantec o společnosti

Skupina Tantec je soukromá společnost, založená v roce 1974 a od té doby je vedoucím distributorem speciálních přístrojů pro  předúpravu povrchů Koronou a Plasmou pro zlepšení jejich adhezních vlastností – např. umělých hmot a kovů.

Naše stroje pro předúpravu povrchů koronou a plasmou  jsou prodávány po celém světě skrze více než 30 partnerů. Hlavní sídlo firmy Tantec A/S naleznete ve městě Lunderskov (Dánsko). Naše hlavní středisko bylo zbudováno v roce 1989 tak, aby zahrnovalo vše potřebné pro poskytování služeb, pro výzkum, vývoj a prodej našich specializovaných strojů pro povrchovou předúpravu koronou a povrchovou předúpravu plazmou

Skupina Tantec je pokroková organizace s vysokou úrovní vlastního „know-how“, stále zdokonalující své stroje pro předúpravu povrchů koronou a předúpravu povrchů plazmou.

 

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz? Napište nám a my se Vám co nejdříve ozveme.