Systém detekující defekty nepropustnosti určený pro zdravotní průmysl

LeakTEC ve zdravotnictví

Tantec v nedávné minulosti dodal LeakTEC systém velkému výrobci zdravotnických zařízení.

LeakTEC systém firmy Tantec byl schopen uspokojit vysoká očekávání a systémové požadavky zákazníka. Tantec byl vybrán jako dodavatel díky úrovni kvality a schopnosti uspokojit systémové požadavky.

LeakTEC systém společnosti Tantec byl navržen tak, aby pomocí vysokého napětí detekoval jakékoliv netěsnosti vyskytující se v produktu po vylisování.

Pokud se vyskytne netěsnost nebo propustnost, LeakTEC systém vyšle signál k odmítnutí daného dílu.

Tento plně automatizovaný test je schopen odhalit dírky menší než 3 mikrony zavedením elektrického potenciálu mezi detekční elektrodu a elektrické uzemnění (tvořeno např. kovovým držákem nebo jádrem formy držícím daný díl), kde se plastový díl chová jako izolátor. V případě odhalení praskliny nebo dírky v plastovém materiálu vzniká mezi elektrodou a uzemněním elektrický kontakt, který v systému LeakTEC spustí signál pro odmítnutí dílu.

LeakTEC systém

Systém je kompletně řízen elektronicky se síťovým vypínačem, možností nouzového zastavení a tlačítkem pro reset. Systém rovněž disponuje PLC systémem umožňujícím kompletní řízení procesu. Stroje jsou vybaveny závěsnými dveřmi s blokovacím bezpečnostním zařízením, které jsou připojeny k bezpečnostnímu obvodu s označením CE. LeakTEC pomocí senzoru detekuje správné umístění zásobníku a tento uzamkne ve správné pozici dokud proces není úspěšně dokončen.

Přísná kontrola zdravotnických zařízení

Jamkové destičky se staly standardním nástrojem v analytickém výzkumu a klinických diagnostických testovacích laboratořích. Jamkové destičky se používají ve virologii, sérologii, mikrobiologii a celé řadě dalších vědních oborů v oblasti živé přírody a vývoje léčiv. Jamková destička je jednoduchý, nepříliš technicky náročný, levný, prostý a nenáročný nástroj, který nalezneme v laboratořích po celém světě. Mikrotitrační destička šetří badateli čas a také peníze za reaktanty, které mohou být nesmírně drahé.

Tantec má více než 40 let praxe v detekování netěsností.

LeakTEC systém společnosti Tantec je preferovanou metodou výrobců zdravotnických zařízení díky své schopnosti splnit mnohočetné požadavky odhalení trhlinek, prasklin nebo jiných netěsností produktů určených pro zdravotnictví.

Máte dotaz k produktu? Chcete jej poptat?

Vyplňte náš krátký formulář a my se Vám co nejdříve ozveme.