Povrchová úprava koronou kabelů ve vojenském leteckém průmyslu

CableTEC – předúprava povrchu koronou vyráběný firmou Tantec je denně používán už 25 let.

Jeden z největších světových výrobců ve vojenském leteckém průmyslu nedávno zjistil, že koronové technologie (předúprava + potisk) firmy Tantec přečkaly trvanlivost elektronických komponentů používaných pro vytváření korony.

Interní elektronické komponenty určené pro korona generátor se v uplynulých 25 letech zásadně změnily a bylo nemožné získat požadované náhradní díly určené pro údržbu. Po více než 50.000 hodinách povrchové předúpravy různých typů teflonových kabelů zákazník Tantecu neměl pochybnosti o opětovném investování do dalšího řešení navrženého firmou Tantec vzhledem k námi nabízené kvalitě a návratnosti investice.

Cenově výhodné a ověřené řešení na předúpravu povrchu koronou: Tantec Korona + inkoustový (ink-jet) popis

Letoun má životnost 20-30 let a pomocí řešení firmy Tantec byl zákazník schopen naplnit vysoké požadavky na životnost a spolehlivost povrchové úpravy kabelů. V souvislosti s nahrazením řešení firmy Tantec zákazník zkoumal alternativní řešení. Jako například laserový popis, ale investice do laserových popisovacích systémů se ukázala dvakrát vyšší než CableTEC řešení s inkoustovým tiskem. Bylo rozhodnuto investovat do nového řešení od firmy Tantec, pro extrémně stabilní výkon a nulovou poruchovost po celých 25 let. Zákazník zvolil řešení se speciálně navrženým zařízením CableTEC kombinovaným se standardním inkoustovým tiskem.

Nové koronovací řešení je navrženo tak, aby vyhovovalo všem novým požadavkům našeho zákazníka v oblasti rychlosti zpracování PTFE kabelů. Jednotka je vylepšena, aby umožňovala flexibilněji zpracovávat povrch různých typů a velikostí kabelů.

Vysoké požadavky zákazníka na rychlost potisku teflonových kabelů spolu se servisem a spolehlivostí nabízenými firmou Tantec byly klíčové pro zvolení si nového CableTEC řešení.

Korona předúprava povrchu kabelů před potiskem nebo nástřikem

CableTEC – předúprava povrchu koronou je unikátní a rentabilní metoda pro modifikaci izolace polymerových kabelů (PE, PP a PTFE), díky níž lze docílit vysoké přilnavosti / adheze tiskařských inkoustů, barev a nástřiků na kabel. Integrovaný upravovací systém byl firmou Tantec speciálně navržen tak, aby jej bylo snadné instalovat do nových i stávajících výrobních linek. Kompletní systém zahrnuje vysokofrekvenční korona generátor, vysokonapěťový transformátor, vzduchem chlazené elektrody, ozónový filtr a na zakázku zhotovenou upravovací stanici. CableTEC vyhovuje směrnicím CE a nese označení CE.

Vlastnosti předúpravy povrchů korona  CableTEC:

  • 360° bezkontaktní úprava
  • Úprava standardních kabelů, trubek a profilů
  • Plně zakrytované zařízení
  • Ovládání nulové rychlosti
  • Integrované ovládání a řízení intenzity koronového výboje
  • Použitelnost pro “obtížně ošetřitelné materiály”

Máte dotaz k produktu? Chcete jej poptat?

Vyplňte náš krátký formulář a my se Vám co nejdříve ozveme.