Účinná povrchová úprava plazmou nahrazuje nespolehlivý ožeh plamenem

Italský výrobce strojů GPE Ardenghi srl po letech nahradil ve svých sítotiskových strojích předúpravu plamenem za předúpravu plazmou.

GPE Ardenghi srl je rodinná firma založená v roce 1945. Společnost se zaměřuje na poloautomatická a automatická zařízení pro komplexní sítotiskové stroje určené k potisku reklamních předmětů, kosmetiky, farmaceutických produktů, produktů v automobilovém průmyslu a dalších průmyslových odvětvích.

Společný zákazník vytvořil kontakt mezi společnostmi Tantec A/S a GPE a ten vyústil v konstruktivní dialog o použití plazmy v zařízeních firmy GPE. Po několika schůzkách, testování a implementaci se GPE rozhodla využít řešení Tantec jako standardní možnost pro své sítotiskové stroje.

“Jsme nesmírně spokojeni s kvalitou produktů firmy Tantec. Ve spojení s vysokou úrovní služeb společnosti Emme Zeta Impianti je kvalita jejich výrobků pro naši spolupráci velmi důležitá a zásadní”, říká pan Roberto Ardenghi, GPE Ardenghi srl.

U nás v Tantecu vnímáme v průmyslových odvětvích tendenci nahradit ožeh předúpravou plazmou.

Vzrůstající počet zákazníků ustupuje od ožehu plamenem z důvodu vysoké úrovně emise oxidu uhličitého a nebezpečného pracovního prostředí. Předúprava plazmou nabízená společností Tantec můžete docílit vyšší návratnosti investice než s ožehem plamenem. Ožeh je dražší kvůli vysoké spotřebě energie.

Zákazníci také žádají alternativy k nespolehlivému ožehu plamenem, protože mají jen malou kontrolu nad celým procesem. Nedostatečná kontrola je zásadním problémem ve výrobním procesu, jelikož často vede k defektům finálního výrobku. Zákazníci si též stěžují na nekonzistentnost výsledků dosažených systémy využívajícími ožeh plamenem. V závislosti na nastavení systému kvality se výsledky pohybují od přijatelných až po velmi špatné.

První z mnoha řešení GPE a Tantecu již byly dodány zákazníkům v různých průmyslových odvětvích a získaná zpětná vazba je výhradně pozitivní.

Italský výrobce strojních zařízení je rovněž nesmírně spokojen s vysokou úrovní flexibility při spolupráci se společností Tantec.

“Vzhledem ke speciálním požadavkům našich zákazníků a četným individuálním úpravám strojů. Je pro nás absolutní přidanou hodnotou pomoc a skvělá úroveň spolupráce poskytované společnostmi Emma Zeta a Tantec.

Jak vychází vstříc našim potřebám je naprosto zásadní, abychom mohli zaručit kvalitu a provedení našich automatizovaných řešení”, prohlašuje pan Roberto Ardenghi.

Máte dotaz k produktu? Chcete jej poptat?

Vyplňte náš krátký formulář a my se Vám co nejdříve ozveme.