Tantec optimalizovaná přilnavost digitálního tisku na povrchu sprejů

Jeden z největších východoevropských výrobců kvalitních sprejů ve formátu kreditní karty s řadou prostředků proti komárům, antibakteriálním látkám, slunečnímu záření a mnohem více již dlouho čelil problémům se špatnou přilnavostí digitálního tisku k polypropylenovým (PP) postřikovačům.

Hlavní nevýhodou použití PP je jeho nízká povrchová energie.

Pokud v současné době používáte PP nebo jste v minulosti již měli problémy s nízkou povrchovou energií. Na těchto površích nelze dosáhnout odolného vysoce kvalitního tisku.

Kombinace PP a digitálního inkoustového paprsku vyžaduje mnohem vyšší povrchovou energii, než je tomu u PP bez povrchové úpravy povrchu.

Tantec povrchová úprava pomocí plazmy nebo korony upravuje chemickou strukturu povrchu plastových materiálů a zlepšuje povrchové napětí. Výsledkem je rovnoměrný povrch, lepší přilnavost a smáčivost. Výsledkem tohoto procesu je kvalitnější a odolnější tisk.

Výrobce se rozhodl investovat do koronové předúpravy RotoTEC-X od společnosti Tantec.

Předúprava povrchu Tantec RotoTEC-X má horní a dolní elektrody, proto jsou obě strany povrchově ošetřeny rovnoměrně a současně.

Koronová předúprava povrchu Tantec RotoTEC-X pracuje s patentovanou rotující elektrodou. Toto vytváří jednotnou povrchovou úpravu dílů.

Speciálně navržený RotoTEC-X byl navržen podle požadavků zákazníka na jejich výrobní linku.

Zákazník měl s přilnutím digitálního tisku ke sprejům velké problémy. Hledali spolupracovníka, který by dokázal tento problém efektivně vyřešit.
Po důkladném průzkumu a testování zákazník zjistil, že společnost Tantec má vhodné zařízení pro předúpravu povrchu Korona.
Zákazník je s předúpravou povrchu Tantec spokojen.
Výsledkem je také i lepší efektivita výroby.

Máte dotaz k produktu? Chcete jej poptat?

Vyplňte náš krátký formulář a my se Vám co nejdříve ozveme.