Úprava povrchu plazmou solárních panelů před lepením pro vylepšení adheze

Povrchová úprava plazmou je inovativním a ekonomicky efektivním řešením obtíží s přilnavostí v mnoha průmyslových odvětvích. Povrchová úprava plazmou je spolehlivou a ekologickou metodou předúpravy povrchu před lepením, potiskem, barvením a dalšími způsoby povrchové úpravy.

Úprava povrchu plazmou solárních panelů

Tantec nedávno dodal systém pro zpracování solárních panelů, jehož účelem je potažení solárních panelů vrstvou před lepením.

Zákazník, velká a uznávaná evropská společnost, požadovala flexibilní, uživatelsky přívětivý a ekologický systém. PlazmaTEC-X vyhověl všem těmto požadavkům. Zákazník byl během testovací fáze se společností Tantec v úzkém kontaktu, než se rozhodl zvolit si Tantec za svého dodavatele.

Většina producentů solárních buněk nabízí dlouholeté záruky a tím vznikají vysoké nároky na výrobu těchto položek.

Předúprava plazmou je správným řešením pro čištění a aktivaci smáčivosti komponentů před zpracováním na výrobní lince. Spolehlivost systému přispívá k jednolitosti úpravy a při konzistentní rychlosti poskytuje záruku jednotné úpravy solárních panelů.

PlazmaTEC-X předúprava povrchu plazmou

může být navržen na předúpravu povrchu plazmou přesně podle požadavků a potřeb zákazníka v závislosti na individuálním nastavení výroby.

Řešení předúpravy povrchu plazmou je k dispozici v samostatně stojící variantě (viz. foto) nebo může být integrováno do stávající výrobní linky. PlazmaTEC-X je dodáván s řídící jednotkou (PLC), která díky dotykovému displeji poskytuje snadný přístup k nastavením, tak aby mohla být dle potřeby modifikována, pokud je proces úpravy změněn.

Máte dotaz k produktu? Chcete jej poptat?

Vyplňte náš krátký formulář a my se Vám co nejdříve ozveme.