Předúprava povrchů koronou a plazmou - Tantec

Naše firma Meritage s.r.o. je výhradním zástupcem pro firmu Tantec - předúprava povrchů Koronou a předúprava povrchů Plazmou. Máme vlastní zázemí s  výrobním, distribučním a předváděcím centrem v Sedlčanech.

Předvedeme Vám předúpravu povrchu koronou, plazmou, ožeh plamenem, tamponový tisk a veškeré příslušenství. Pokud vás zajímá předúprava povrchů Koronou nebo předúprava povrchů Plazmou a zvažujete její využití pro vaše projekty? Pořádáme speciální technologické dny, kdy po domluvě navštívíte naše výrobní a předváděcí centrum v Sedlčanech.

 • Prohlédnete si stroje pro předúpravu povrchů Tantec v akci
 • Sestavíme s vámi kompletní řešení předúpravy povrchu Koronou
  nebo předúpravy povrchů Plazmou pro váš projekt

 • Firma Tantec se specializuje na vývoj a výrobu jak standardních, tak zakázkových strojů pro  předúpravu povrchu koronou a   předúpravu povrchů plazmou podle jakéhokoli požadavku zákazníka.
 • V dnešní době je téměř každý materiál lehce ošetřitelný pomocí
  našich strojů na předúpravu Koronou či Plazmou.
 • Předúprava kovových povrchů zahrnuje především čištění povrchu,
  k tomuto účelu používáme speciální elektrody.

Skupina Tantec je soukromá společnost, založená v roce 1974 a od té doby je vedoucím distributorem speciálních přístrojů pro  předúpravu povrchů Koronou a Plasmou pro zlepšení jejich adhezních vlastností – např. umělých hmot a kovů. Naše stroje pro předúpravu povrchů koronou a plasmou  jsou prodávány po celém světě skrze více než 30 partnerů. Hlavní sídlo firmy Tantec A/S naleznete ve městě Lunderskov (Dánsko). Naše hlavní středisko bylo zbudováno v roce 1989 tak, aby zahrnovalo vše potřebné pro poskytování služeb, pro výzkum, vývoj a prodej našich specializovaných strojů pro povrchovou předúpravu koronou a povrchovou předúpravu plazmou

Skupina Tantec je pokroková organizace s vysokou úrovní vlastního „know-how“,
stále zdokonalující své stroje pro předúpravu povrchů koronou
a předúpravu povrchů plazmou.


Máte nějaký dotaz? Napište nám a my se Vám co nejdříve ozveme.

  Důležitá zpráva: Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.