Poloautomatický tamponový stroj - Module ONE S 1-2 barvy

Efektivní poloautomatický tamponový tisk

Použitím tamponového stroje MODULU ONE S může jeden operátor tisknout až 1200 kusů za hodinu v maximálně dvou barvách a s nejvyšší přesností soutisku.

Standardní tamponové stroje TAMPOPRINT

Module ONE S nabízí maximálně dvoubarevný tisk s rozměrem tisku až 125 mm, stroj je vhodný pro potisk a značení mnoha výrobků z různých průmyslových odvětví, jako jsou automotive, elektrotechnika, hračky, medicína a další. Do modulu můžete zapojit tiskové stroje ze známé série HERMETIC, SEALED INK CUP E nebo V-DUO, které pracují synchronně a s obvyklou přesností strojů TAMPOPRINT.

Tisková linka sestavená během několika dní

Module ONE S je zcela jistě flexibilní tiskový systém. Jeho ústředním prvkem je snadno přístupný základový rám, který je robustní, kvalitní a který může být konfigurován se širokou škálou vybavení jako předúprava Koronou, sušení, IR sušení, zakládací přípravky s podtlakem, čidla pro detekci dílů a další.

A to během velmi krátké dodací lhůty. Je to inteligentní, modulární koncept, který můžete v budoucnosti rychle změnit a přizpůsobit jiným tiskovým zakázkám.

Priority našeho vývoje: Jednoduchost, variabilita tiskových zakázek, bezpečnost, rychlé dodání

Základní  myšlenka při vývoji tamponových strojů MODULE ONE S  byla: “Stroj, který je snadno ovladatelný, rychle konfigurovatelný a v budoucnu snadno doplnitelný o další tiskové moduly a speciální příslušenství“ Tedy tiskový systém, který snadno použijete i na jiné zakázky, ne pouze na jeden speciální produkt.

  • ergonomické, neutrální bezbarvé osvětlení umožňuje operátorovi pracovat dlouho bez pocitu unavených očí.
  • velké dveře k tiskovým strojům umožňují snadný přístup ze všech stran.
  • zaoblené rohy základního rámu jsou nejen estetické, ale také bezpečné, protože pomáhají, aby se zabránilo zranění v případě „nehody“.
  • sušící moduly, předúprava Koronou, IR sušení, podtlakový stůl – možno připojit různé druhy standardizovaných modulů potřebných pro kvalitní potisk.
  • konfigurace – naši technici Vám pomohou se správným výběrem přesně pro Váš projekt. Další nastavení tiskového stroje pro nové potisky zvládne proškolený zákazník i vlastními silami.
 
MODUL ONE SMODUL ONE M
Stanice / poziceaž 4, z nich až 3 jsou volně konfigurovatelnéaž 8, z nich až 5 jsou volně konfigurovatelné
Počet barev1 až 21 až 3
Tiskové moduly1 (série HERMETIC, SEALED INK CUP E, V-DUO)až 3 (série HERMETIC a / nebo SEALED INK CUP E)
Velikosti zásobníků barvy/ barevníku60, 90, 130 mm ø60, 90, 130 mm ø
Velikost tiskového motivumax. 125 mm ømax. 125 mm ø
Velikost tištěného dílumax. 140 mm x 140 mmmax. 180 mm x 180 mm
Bezpečnostní technikaBezpečnostní PLC, světelné závory, přepínač ochrany dveříBezpečnostní PLC, světelné závory, přepínač ochrany dveří
Výstupaž 1200 kusů za hodinuaž 1200 kusů za hodinu
Doba seřízeníCca. 10 minCca. 30 min
Rozměry (délka, šířka, výška)2,2 m | 1,4 m | 2,1 m
(podle vybraných modulů)
3,2 m | 2,2 m | 2,1 m
(podle vybraných modulů)
KomponentyPředúprava Corona, sušení studeným vzduchem, sušení infračerveným zářením, rozpoznání dílů, podtlakový stůl, laserový popisSušení vzduchem, infračervené sušení, rozpoznání dílů

Máte dotaz k produktu? Chcete jej poptat?

Vyplňte náš krátký formulář a my se Vám co nejdříve ozveme.