Barvy a přísady pro tamponový tisk

Momentálně je v nabídce 26 různých typů barev, mezi kterými můžete vybírat tu nejvhodnější.

Výběr tamponové barvy můžete nechat kompletně na naší firmě – zašlete nám materiál, který si přejete potisknout, a my zpět pošleme potištěný díl s kompletním protokolem.

Druhou možností je výběr tamponové barvy podle našich tabulek ve třech jednoduchých krocích.

Výběr dle potiskovaného materiálu, vlastností a odolností tamponových barev

TAMPOPRINT Česká republika nabízí široký sortiment tamponových barev, ředidel a rozpouštědel, speciálně vyrobených pro tamponový tiskový průmysl.

Tyto vysoce kvalitní tamponové barvy nabízíme jako jedno, nebo dvousložkové, nabízíme také UV – vytvrditelné typy tamponových barev pro tamponový potisk, které jsou šetrné k životnímu prostředí, protože mají minimální obsah ředidla.

Díky velkému množství typů našich tamponových barev, jsme schopní zajistit potisk s dokonalou přilnavostí na širokou paletu podkladových materiálů jako plasty, kovy, sklo a další. Viz. Výběr tamponové barvy dle potiskovaného materiálu.

Tamponové barvy jsou kompletně netoxické, a proto vhodné např. pro potisk v potravinářském nebo zdravotnickém průmyslu.

Pro všechny typy tamponových barev pro tamponový tisk, máme tři systémy odstínů

Standardní odstíny

prislusenstvi_6_280313-082402_thumbTěchto 23 standardních odstínů tamponových barev, je předmíchaných a dostupných ihned na našem skladu. Pokrývají valnou většinu poptávek, zejména když potřebujete rychlé řešení pro Váš projekt tamponového tisku.

Odstíny pro míchání

prislusenstvi_7_280313-082412_thumbTamponové barvy používané k míchání jiných odstínů.

Odstíny dle RAL, Pantone, HKS

prislusenstvi_8_280313-082421_thumbMícháme také tamponové barvy dle tónovacích vzorníků RAL a Pantone, popř. speciální tamponové barvy, dle Vašeho vzorku, vše, v urgentních případech i na počkání na výrobním a předváděcím centru v Sedlčanech, kde Vám zdarma poskytneme i zkušební tisky.

Pro zlepšení vlastností tamponové barvy, jsou navíc využívána tužidla, ředidla, rozlivové prostředky, matovací prášky, zpomalovače, přípravky na zvýšení přilnavosti – kontaktujte nás, naši pracovníci Vám s výběrem a optimalizací poradí.

Jednosložková tamponová barva – zasychání probíhá samovolně tím, jak se rozpouštědlo obsažené v barvě odpařuje.

Dvousložková tamponová barva – zasychají nejen samovolně, ale jakmile se dostane barva do kontaktu s povrchem, na který tiskneme, tužidlo, které je přimícháváno do barvy jako druhá složka, spouští vytvrzovací reakci. Díky tomu jsme schopni ještě zvýšit odolnost tisku.

Výběr tamponových barev

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz? Napište nám a my se Vám co nejdříve ozveme.