Barevník pro tamponový tisk

Nástupce se sofistikovaným ventilačním systémem

Stávající 90 mm plastový barevník byl nahrazen novým, s vylepšeným ventilačním systémem a kompletně přepracovaným designem. Optimalizovaný plastový materiál odolnější vůči chemickým čistidlům, snazší čištění, minimální změna viskozity a zjednodušená manipulace byly hlavním cílem v průběhu vývoje. Díky minimálním změnám viskozity umožňuje stabilnější tiskový proces.

Výhody:

Čekající na patentování!

Inovativní koncept ventilace

Nový barevník disponuje unikátním ventilačním systémem, který výrazně snižuje nárůst viskozity tamponové barvy. Tiskové vlastnosti barvy zůstávají déle zachovány a tím je umožněn déletrvající stabilní tiskový proces.
Design barevníku byl revidován s důrazem na ergonomický aspekt tak, aby s ním bylo možné snadněji a pohodlněji manipulovat. Např. nyní disponuje prolisy pro snadnější úchop.

Užitečný uzávěr

Díky polokulovitému tvaru je čištění velmi snadné. Barevník má zvnějšku po straně plnící rysku označující 100 ml. Navíc, zakulacený tvar spolu s vybraným materiálem poskytuje zvýšenou pevnost formy.

Novou uzavíratelnou čepičku lze snadno sejmout bez použití nářadí a na první pohled je okamžitě zřejmé, zda je ventilace otevřená nebo zavřená.

Ergonomický úchop

Uživatel může i nadále používat stávající příslušenství, např. montážní stolek, uchopovací kleště a objímku. Nový barevník lze použít obvyklým způsobem v “hermetických” tiskových strojích společnosti TAMPOPRINT.

Prospekt série

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz? Napište nám a my se Vám co nejdříve ozveme.