Poloautomatický tamponový stroj-Automat Module ONE

Tisková linka sestavená ze standardních tamponových strojů a modulárních komponentů

Modul ONE představuje průlom v oblasti tamponového tisku pro středně velké dávky. Dokonce i pro menší zakázky nabízí cenově dostupnou kombinaci přesnosti a rychlosti, která byla dosud dostupná pouze v mnohem dražších systémech konstruovaných jako jednoúčelové tiskové tamponové stroje.

Základem je rychlý a přesný otočný stůl zabudovaný v základní konstrukci. Řídící software je universální s možností individuálního programování. Jako satelity je možné použít tiskové tamponové stroje z několika řad strojů TAMPOPRINT. Zbylé pozice se osadí standardizovaným příslušenstvím jako předúprava povrchu Korona, sušení studeným / horkým vzduchem, IR sušení, čidla pro detekci dílů, podtlakový stůl, rotační zakládací přípravky,  …

Příslušenství k poloautomatickému stroji – AUTOMAT MODULE ONE

k sestavě Automat Module One nabízíme, přípravky pro upevnění potiskovaného dílu dle požadavku zákazníka, předúpravu povrchu studeným / horkým vzduchem KORONA, předúpravu povrchu plamenem / ožehem HILL,  tamponové barvy TAMPOPRINT včetně míchaných na míru, tampony pro tamponový tisk, klišé (polymerové, ocelové, keramické)

 

Dodací lhůta je velmi krátká, všechny komponenty jsou skladem.
Po sestavení stroje a individuální konfiguraci je možné začít okamžitě tisknout.

Prioritou byl jednoduchý a stabilní tamponový tiskový systém, individuální konfigurace a krátká dodací lhůta.


Máte nějaký dotaz? Napište nám a my se Vám co nejdříve ozveme.

    Důležitá zpráva: Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.