Tampoprint CLICHE LASER PLUS

CLICHE LASER PLUS

Standardní stroj pro nezávislý výrobní proces Cliché

Náš standardní stroj Tampoprint CLICHE LASER PLUS umožňuje vytvářet vlastní klišé. A co víc, můžete to udělat za bezkonkurenční rychlost, za nízkou cenu a bez předávání citlivých informací třetí straně.

Tři hlavní výhody jsou Tampoprint CLICHE LASER PLUS:

  1. Úspora času: Výroba klišé již nepřeruší vaši výrobu (vyrobíte klišé za necelých 5 minut).
  2. Snižování nákladů: dokonce i vytváření řady testovacích klišé nebo častých výměn motivů již výrazně nezvyšuje náklady (náklady na klišé jsou nižší než 10 EUR).
  3. Zabezpečení dat: již nemusíte předávat citlivé informace třetím stranám (např. O prototypech nebo důvěrných produktech).

domácí výroba klišé pomocí CLICHE LASER PLUS není jen alternativou konvenčního zadávání klišé – je to často daleko lepší volba. Získáte své klišé dříve, s větší jistotou a nižšími náklady.

Snadná obsluha

CLICHE LASER PLUS je snadno ovladatelný a nevyžaduje žádné specialisty. Vytvoření klišé je stejně snadné jako tiskový papír ze standardní tiskárny pro PC .

Software automaticky importuje hlavní obrázky v široké škále formátů souborů. Správné parametry pro různé typy a materiály klišé jsou již uloženy a přednastaveny v softwaru. Navíc můžete pomocí softwaru spravovat různé obrázky jako úlohy. Výměnu obrázku lze provádět přímo z počítače. To znamená, že výsledky tisku lze přesně opakovat a mít stálou kvalitu, která je neocenitelná, pokud jde o opakování výroby.

Tři typy Cliché pro různé aplikace

Vyvinuli jsme pro CLICHE LASER PLUS tři různé typy klišé . Společné pro všechny z nich je, že jsou optimalizovány pro vlnovou délku rytého laseru a mohou být uloženy na neurčito. To znamená, že budete vždy mít k dispozici nejlepší klišé blank pro různé požadavky.

  • Aloxidové klišé:

Nízké náklady na testovací klišé

  • Magneto-alloxidové klišé:

Efektivní standardní klišé pro magnetické upevnění

  • Klišé Magnet-microflex:

Hluboce vyryté klišé pro optimální rozlišení a nejlepší definici hran

 

 

Tampoprint CLICHE LASER PLUS

CLICHE LASER PLUS v akci

Univerzální použitelnost

CLICHE LASER PLUS lze velmi flexibilně pro různé a rozšířenými úkoly:

K dispozici jsou formátové adaptéry a lokalizační desky požadované velikosti  pro zobrazování různých klišé formátů (např. Od výrobků jiných výrobců).

Stroj může být vybaven  sací a filtrační jednotkou .

Ochrana životního prostředí

Mimochodem, CLICHE LASER PLUS je součástí “zelené technologie”: nejenže šetří velké množství energie ve srovnání s tradiční výrobou klišé, ale také eliminuje emise vysoce toxických fotografických chemikálií.

 

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz? Napište nám a my se Vám co nejdříve ozveme.